
Blackbird x Ibis Blkbrd Front Hub 15x110 Boost 32h Black
- Forged aluminum shell
- 4-pawls for instant engagement
- Sealed cartridge bearings
- International Standard 6-bolt disc mount
- Tool-free end caps
| Model | Blkbrd |
| Front/Rear | Front |
| Axle/Spacing (mm) | 15x110 |
| Hole | 32 |
| Spoke | J-Bend |
| Brake | 6-Bolt |
| Color | Black |
| Weight | 160g |
Blackbird x Ibis Blkbrd Front Hub 15x110 Boost 32h Black
- Forged aluminum shell
- 4-pawls for instant engagement
- Sealed cartridge bearings
- International Standard 6-bolt disc mount
- Tool-free end caps
| Model | Blkbrd |
| Front/Rear | Front |
| Axle/Spacing (mm) | 15x110 |
| Hole | 32 |
| Spoke | J-Bend |
| Brake | 6-Bolt |
| Color | Black |
| Weight | 160g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- Forged aluminum shell
- 4-pawls for instant engagement
- Sealed cartridge bearings
- International Standard 6-bolt disc mount
- Tool-free end caps
| Model | Blkbrd |
| Front/Rear | Front |
| Axle/Spacing (mm) | 15x110 |
| Hole | 32 |
| Spoke | J-Bend |
| Brake | 6-Bolt |
| Color | Black |
| Weight | 160g |
















