
Bern FL-1 Pavé Helmet Matt Black S 52 - 55.5cm
- TECH SPECS
| Misc | Matt Black |
| Primary Color | Black |
| Size | S |
| Core | No |
| Helmet sizing in cm | 52 - 55.5cm |
| e-Bike approved | No |
| Integrated Light | No |
| Visor | Yes |
| Certification | CPSC EN1078 |
Bern FL-1 Pavé Helmet Matt Black S 52 - 55.5cm
- TECH SPECS
| Misc | Matt Black |
| Primary Color | Black |
| Size | S |
| Core | No |
| Helmet sizing in cm | 52 - 55.5cm |
| e-Bike approved | No |
| Integrated Light | No |
| Visor | Yes |
| Certification | CPSC EN1078 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Misc | Matt Black |
| Primary Color | Black |
| Size | S |
| Core | No |
| Helmet sizing in cm | 52 - 55.5cm |
| e-Bike approved | No |
| Integrated Light | No |
| Visor | Yes |
| Certification | CPSC EN1078 |
















