
Banjo Brothers Minnehaha Canvas Grocery Pannier: Black Each
| Total Volume | 18 |
| Color | Black |
| Carry Location | Rear |
| Waterproof | No |
| Number of Compartments | 1 |
| Access Style | Open Top |
| Weight | 1200 |
| Individual or Pair? | Individual |
| Off Bike Carrying Method | Handle, Shoulder Strap |
| Defined Color | Black |
| Primary Material | 20oz Cotton Canvas |
Original: $64.99
-65%$64.99
$22.75Banjo Brothers Minnehaha Canvas Grocery Pannier: Black Each
| Total Volume | 18 |
| Color | Black |
| Carry Location | Rear |
| Waterproof | No |
| Number of Compartments | 1 |
| Access Style | Open Top |
| Weight | 1200 |
| Individual or Pair? | Individual |
| Off Bike Carrying Method | Handle, Shoulder Strap |
| Defined Color | Black |
| Primary Material | 20oz Cotton Canvas |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Total Volume | 18 |
| Color | Black |
| Carry Location | Rear |
| Waterproof | No |
| Number of Compartments | 1 |
| Access Style | Open Top |
| Weight | 1200 |
| Individual or Pair? | Individual |
| Off Bike Carrying Method | Handle, Shoulder Strap |
| Defined Color | Black |
| Primary Material | 20oz Cotton Canvas |
















