
ACS MainDrive Integrated Headset - 1" Black
| Color | Black |
| Bearing Type | Cartridge |
| Crown Race | 26 |
| Defined Color | Black |
| S.H.I.S Upper | IS38 |
| S.H.I.S. Stem Clamp Diameter | 25.4 Threadless |
| S.H.I.S Lower | IS38 |
| Size | 1" |
Original: $24.95
-65%$24.95
$8.73ACS MainDrive Integrated Headset - 1" Black
| Color | Black |
| Bearing Type | Cartridge |
| Crown Race | 26 |
| Defined Color | Black |
| S.H.I.S Upper | IS38 |
| S.H.I.S. Stem Clamp Diameter | 25.4 Threadless |
| S.H.I.S Lower | IS38 |
| Size | 1" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | Black |
| Bearing Type | Cartridge |
| Crown Race | 26 |
| Defined Color | Black |
| S.H.I.S Upper | IS38 |
| S.H.I.S. Stem Clamp Diameter | 25.4 Threadless |
| S.H.I.S Lower | IS38 |
| Size | 1" |












