
ACS MainDrive Integrated Headset - 1-1/8" Black
| Color | Black |
| Bearing Type | Cartridge |
| Crown Race | 30 |
| Defined Color | Black |
| S.H.I.S Upper | IS42 |
| S.H.I.S. Stem Clamp Diameter | 28.6 Threadless |
| S.H.I.S Lower | IS42 |
| Size | 1-1/8" |
Original: $24.95
-65%$24.95
$8.73ACS MainDrive Integrated Headset - 1-1/8" Black
| Color | Black |
| Bearing Type | Cartridge |
| Crown Race | 30 |
| Defined Color | Black |
| S.H.I.S Upper | IS42 |
| S.H.I.S. Stem Clamp Diameter | 28.6 Threadless |
| S.H.I.S Lower | IS42 |
| Size | 1-1/8" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | Black |
| Bearing Type | Cartridge |
| Crown Race | 30 |
| Defined Color | Black |
| S.H.I.S Upper | IS42 |
| S.H.I.S. Stem Clamp Diameter | 28.6 Threadless |
| S.H.I.S Lower | IS42 |
| Size | 1-1/8" |
















