
ACS Crossfire Chain - Single Speed 3/32" 106 Links Silver
| Links | 106 |
| Drivetrain Speeds | Single Speed 3/32" |
| Chain Connection Type | Reusable Master Link |
| Color | Silver |
| Weight | 217 g |
| Half Link Chain | No |
| Defined Color | Silver |
| Chain Size | 3/32" |
Original: $16.95
-65%$16.95
$5.93ACS Crossfire Chain - Single Speed 3/32" 106 Links Silver
| Links | 106 |
| Drivetrain Speeds | Single Speed 3/32" |
| Chain Connection Type | Reusable Master Link |
| Color | Silver |
| Weight | 217 g |
| Half Link Chain | No |
| Defined Color | Silver |
| Chain Size | 3/32" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Links | 106 |
| Drivetrain Speeds | Single Speed 3/32" |
| Chain Connection Type | Reusable Master Link |
| Color | Silver |
| Weight | 217 g |
| Half Link Chain | No |
| Defined Color | Silver |
| Chain Size | 3/32" |












