
ACS Crossfire Chain - Single Speed 1/2" x 1/8" 106 Links Silver
| Links | 106 |
| Drivetrain Speeds | Single Speed 1/2" x 1/8" |
| Chain Connection Type | Reusable Master Link |
| Color | Silver |
| Weight | 222 g |
| Half Link Chain | No |
| Defined Color | Silver |
| Chain Size | 1/2" X 1/8" |
Original: $15.95
-65%$15.95
$5.58ACS Crossfire Chain - Single Speed 1/2" x 1/8" 106 Links Silver
| Links | 106 |
| Drivetrain Speeds | Single Speed 1/2" x 1/8" |
| Chain Connection Type | Reusable Master Link |
| Color | Silver |
| Weight | 222 g |
| Half Link Chain | No |
| Defined Color | Silver |
| Chain Size | 1/2" X 1/8" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Links | 106 |
| Drivetrain Speeds | Single Speed 1/2" x 1/8" |
| Chain Connection Type | Reusable Master Link |
| Color | Silver |
| Weight | 222 g |
| Half Link Chain | No |
| Defined Color | Silver |
| Chain Size | 1/2" X 1/8" |












