
7iDP Project 23 Carbon Full Face Helmet Black/Raw Carbon XL 61 - 62cm
- TECH SPECS
| Misc | Black/Raw Carbon |
| Primary Color | Black |
| Size | XL |
| Helmet sizing in cm | 61 - 62cm |
| Integrated Light | No |
| Visor | Yes |
| Impact Protection System | S.E.R.T. |
| Certification | CPSC EN1078 ASTM F1952-15 DH |
| Size | XL |
| Helmet Sizing In Cm | 61 - 62Cm |
Original: $384.99
-65%$384.99
$134.757iDP Project 23 Carbon Full Face Helmet Black/Raw Carbon XL 61 - 62cm
- TECH SPECS
| Misc | Black/Raw Carbon |
| Primary Color | Black |
| Size | XL |
| Helmet sizing in cm | 61 - 62cm |
| Integrated Light | No |
| Visor | Yes |
| Impact Protection System | S.E.R.T. |
| Certification | CPSC EN1078 ASTM F1952-15 DH |
| Size | XL |
| Helmet Sizing In Cm | 61 - 62Cm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Misc | Black/Raw Carbon |
| Primary Color | Black |
| Size | XL |
| Helmet sizing in cm | 61 - 62cm |
| Integrated Light | No |
| Visor | Yes |
| Impact Protection System | S.E.R.T. |
| Certification | CPSC EN1078 ASTM F1952-15 DH |
| Size | XL |
| Helmet Sizing In Cm | 61 - 62Cm |
















